معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان:

نشست آنلاین «رسالت یک بانوی طلبه» برگزار می‌شود

شناسه خبر : 95694

1399/06/25

تعداد بازدید : 75

نشست آنلاین «رسالت یک بانوی طلبه» برگزار می‌شود
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: نشست آنلاین «رسالت یک بانوی طلبه» با محوریت «نقش حوزه های علمیه خواهران در تمدن سازی دینی» برگزار می شود.

مریم جان جان از برگزاری نشست مجازی، در ایام آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با عنوان «رسالت یک بانوی طلبه» با حضور حجت الاسلام والمسلمین رجبی، عضو شورای عالی حوزه علمیه و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خبر داد.

وی ادامه داد: این نشست، با همکاری روابط عمومی و  فناوری اطلاعات مرکز مدیریت و همچنین روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ۲۵ شهریور ۹۹ از ساعت ۱۸ عصر از طریق لینک live.whc.ir/Hamedan برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: با برنامه ریزی و اندیشه درست، در همان ابتدای سال تحصیلی می توانیم در همه زمینه های تمدن‌سازی و رشد طلاب قوی‌تر ورود کنیم و افق های پیش رو را بیش از پیش ترسیم کنیم.

وی با تأکید بر اینکه جهان در حال تحول و دشمن همچنان در تکاپو است، افزود: حوزه های علمیه خواهران با توجه به اینکه رسالت مادر سادات حضرت فاطمه زهرا(س) را بردوش می کشند، به عنوان پرچمداران تمدن سازی دینی و اسلامی، باید مقاوم تر از گذشته حرکت کنند و برای تربیت طلاب پویا و تمدن ساز برنامه ریزی مطلوب ارائه نمایند.

خانم جان جان تصریح کرد: امروزه با توجه به رسالت سنگین حوزه های علمیه خواهران به ویژه در عرصه قشر بانوان جامعه، با کشف استعدادهای درخشان طلاب و به فعلیت در آوردن آن تا قله های سترگ، در راه تحول بنیادین و تمدن ساز می توان حرکت کرد.

وی در پایان با اشاره به مخاطبین این نشست که طلاب، اساتید، مدیران، مبلغین و غیره در سراسر کشور هستند، افزود: با هماهنگی فناوری اطلاعات مرکز مدیریت، بستر استفاده همه طلاب از این نشست فراهم شده است و از همه فعالین فرهنگی عرصه خدمت در مکتب امام زمان(عج) درخواست می شود، اطلاع رسانی‌های گسترده جهت حضور حداکثری و بهره مندی از مباحث مطرح شده در این نشست را فراهم کنند.