مدیر حوزه علمیه:

مدیران موفق، جهادی عمل می‌کنند

شناسه خبر : 95319

1399/06/15

تعداد بازدید : 68

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: مدیران موفق جهادی عمل می کنند و پیشرفت حوزه های علمیه مرهون چنین مدیرانی است.

خانم  ام کلثوم امیدی در اجلاس فصلی مدیران مدارس علمیه خواهران استان همدان در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الزهراء(س) همدان رشد و ترقی حوزه های علمیه را مرهون اقدامات جهادی مدیران دانست و گفت: زمانی می توان به قله موفقیت رسید که تمامی توان و تلاش به کار گرفته شود.

 

وی در ادامه افزود: کارگزاران مؤثر امام عصر(عج) در انجام امور محوله بسیار با جدیت و پشتکار عمل می کنند و مدیران نیز از کارگزاران هستند و باید بدانند که این مدیریت یک امانت الهی محسوب می شود.

 

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان تصریح کرد: زمانی می توان طلابی جهادی و انقلابی تربیت کرد که مدیرانی فعال و جهادی پای کار باشند و در تمامی امور در خط مقدم باشند که اگر این گونه شد طلاب می توانند این مدیران را الگوی خود قرار دهند.

 

وی همچنین گفت: منظم بودن در تمامی امور از ویژگی های یک مدیر موفق است زیرا که مدیری که خود نظم نداشته باشد یقینا همکاران مجموعه هم بی نظم خواهند بود و این به طلاب نیز سرایت می کند.

 

 

 

خانم امیدی در پایان به تربیت نیروی انقلابی، عدالت رفتاری بین کادر، پرهیز از اعمال سلیقه شخصی در مدیریت، بهره گیری از مشورت و شایسته گزینی در جذب نیروها اشاره کرد و از مدیران درخواست کرد که از تمام نیرو و خلاقیت خود جهت ورود به سال تحصیلی جدید که با شرایط خاصی مواجه است، استفاده کنند.