مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان:

رسالت و پاسداری دو جزء جدایی ناپذیرند.

شناسه خبر : 92875

1399/03/29

تعداد بازدید : 85

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان در دیدار با خانواده مرحوم پاسدار محمداسماعیل گودرزی پدر دو طلبه مدرسه علمیه معصومیه نهاوند رسالت و پاسداری را دو جزء جدایی ناپذیر دانست.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان،خانم ام کلثوم امیدی با حضور در منزل مرحوم پاسدار محمداسماعیل گودرزی پدر دو طلبه مدرسه علمیه معصومیه نهاوند با تاکید بر شخصیت والای پاسداران و نیروهای انقلابی ابراز کرد: شما باید به داشتن چنین پدری مفتخر باشید که عمری در راه خدمت به وطن و آرمان های انقلاب سپری کرد و این سربازان و پاسداران رشید اسلام هم در حیات مادی خود موجبات پیشرفت و سربلندی اسلام و امت اسلامی را فراهم کردند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی باید به انقلاب مهدوی متصل گردد و راه حفظ این انقلاب با جان فشانی بزرگ مردانی چون مرحوم پاسدار محمداسماعیل گودرزی و ایثار خون شهدا محقق می شود افزود: بار سنگین این انقلاب بر دوش رزمندگان اسلام است که با ایثارگری فوق العاده خویش از انقلاب اسلامی حراست کردند.

مدیر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان تصریح کرد:ارزش و اهمیت پاسداری از اسلام را  زمانی می‌توانیم درک کنیم که ارزش «اسلام» را فهمیده باشیم؛ چون ارزش پاسداری از هر چیز ارتباط مستقیمی با ارزش خود آن چیز دارد و دین مقدس اسلام نیز حقیقت گران‌بهایی است که رسول خدا و تمامی ائمه و اولیای الهی جان و زندگی خود را نثار حفظ و پاسداری از آن کرده‌اند و غالبا هم در این راه به شهادت رسیده‌اند. بنابراین، «رسالت» و «پاسداری» دو همراه جدایی‌ناپذیر هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمنی با حق و عدالت از همان آغاز بشریت شروع شده و تنها بخش کوچکی از آن در تاریخ ثبت و ضبط شده، افزود: این توطئه بی‌پایان علیه حق و اسلام را می‌رساند که امروز نیز همچنان این دشمنی و کینه‌ورزی‌ها ادامه دارد و ما باید با تمام توان خود از در همراهی با پاسداران انقلاب اسلامی در میدان حضور داشته باشیم.