امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

خواهران طلبه فامنین جهادگران خط مقدم کمک رسانی می باشند. یکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۴۳:۵۷

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها)فامنین:
خواهران طلبه فامنین جهادگران خط مقدم کمک رسانی می باشند. تعداد بازدید: ۲۵

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها)فامنین ، طلاب این مدرسه را جهادگران آماده در عرصه ی خدمت رسانی به نیازمندان دانست.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها)فامنین،خانم نرگس کریمی، از فعالیت جهادی طلاب مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها)فامنین،در رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان خبر داد.
خانم کریمی با اشاره به تهیه سبد غذایی  از طرف خواهران طلبه ، گفت: طلاب جهادی این شهرستان، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تمامی تلاش خود را در امداد رسانی به مردم منطقه بکار گرفتند و چندین نفر از بانوان طلبه نیز به صورت مستقل یا در قالب فعالیت های سازماندهی شده گروه های جهادی به امر امداد رسانی پرداختند.
 وی با بیان اینکه اکثر فعالیت های امدادی بانوان طلبه در زمینه های تهیه ماسک، آماده سازی اقلام بهداشتی و حضور در مرکز بهداشت، انجام شد، افزود: برخی طلاب با استفاده از امکانات شخصی خود به تهیه اقلام مورد نیاز مردم اقدام کردند.
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س)فامنین، بیان کرد: طلاب به منظور همیاری با کادر درمان در فعالیت هایی مانند غربالگری و کمک در توجیه مردم نسبت به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تشویق به در خانه ماندن، کمک رسانی کردند.
 وی ادامه داد: مبلغین و طلاب مدرسه، برای بار دوم ویژه شب های قدر  با تهیه سبد غذایی در راستای تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در اجرای رزمایش کمک های مومنانه به خانواده های آسیب پذیر و قشر محروم قدم برداشته و اقلام مورد نیاز خانواده ها را تهیه کردند.
 خانم کریمی اظهار داشت: مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) فامنین، با سازماندهی خاص طلاب در حد توان به وظایف خود برای مقابله با ویروس کرونا عمل کرده و با کمک خیرین ، بسته های غذایی که شامل (برنج، گوشت، روغن، ماکارونی، حبوبات، رشته، خرما و ...) می باشد را تهیه کرده و با شناسایی افراد نیازمند به ایشان اهداء کردند.

وی در پایان ضمن آرزوی مقبول واقع شدن کمکهای نقدی و غیر نقدی طلاب ، اذعان کرد: علاوه بر غذای جسم ، سعی کردیم با اهداء کتب اعتقادی و زندگینامه شهدا  و نماز در بین خانواده های نیازمند ،هرچه بهتر در تبلیغ معارف الهی وآرامش دهی معنوی به این خانواده ها سهم کوچکی را ایفا کنیم .

مديرت حوزه علميه خواهران استان همدان

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان