امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اهداف حوزه های علمیه خواهران می باشد. جمعه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۶:۳۶

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان:
حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اهداف حوزه های علمیه خواهران می باشد. تعداد بازدید: ۳۱

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان حوزه علمیه خواهران را سرمایه ای عظیم جهت حفظ آرمان های انقلاب اسلامی دانست.

  مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان ، خانم ام کلثوم امیدی و کارکنان مدیریت استان با حجت الاسلام و المسلمین حسنی مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان دیدار کرد و ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست بر تعامل بیش از پیش دو نهاد انقلابی ،خواستار ارتباط جدی تر این دو مجموعه شد.

خانم امیدی گفت:مقام معظم رهبری(دات برکاته) فرمودند:بسیج مختص به زمان و عرصه ی خاصی نیست و عمومی می باشد و حضور بسیج همواره موجب حفظ نظام مقدس اسلامی می باشد و ارتباط بین بسیج و حوزه علمیه خواهران ارتباط و سرمایه ی عظیمی است.

وی در ادامه افزود:در راستای تعمیق مفاهیم انقلاب اسلامی و انتشار آن در بین طلاب جهت تربیت طلاب انقلابی و بصیر و ایجاد حوزه انقلابی می بایست رابطه تنگاتنگی میان بسیج طلاب و حوزه‌های علمیه شکل گیرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان تصریح کرد:حوزه های علمیه خواهران سرمایه ای عظیم و نقش بسیار موثری در شکل گیری هویت اصیل و دینی بانوان جامعه دارند ، بنابراین نیاز به حمایتهای جدی دارند و برای بروز و ظهور توانایی های خود باید تعاملات خود را گسترش ببخشد.

 

وی در پایان افزود:اهداف حوزه علمیه خواهران فقط مرجعیت علمی نمی باشد ، بلکه حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از آرمان های اصلی است و این هدف جز با روحیه جهادی و بسیجی اتفاق نمی افتد بنابراین حوزه علمیه خواهران و بسیج طلاب باید تعاملاتی فراتر از آنچه می باشد را داشته باشند.

مديرت حوزه علميه خواهران استان همدان

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان