امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

خواهران طلبه استان همدان آمادگی لازم برای تعامل با تمامی ارگانها را دارند. چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۹:۵۴

مدیرحوزه علمیه خواهران استان همدان:
خواهران طلبه استان همدان آمادگی لازم برای تعامل با تمامی ارگانها را دارند. تعداد بازدید: ۲۲

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان در دیدار با استاندار ، خواهران طلبه همدان را آماده جهت تعامل با ارگانها دانست.

مدیر و کارکنان مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان با سیدسعید شاهرخی،استاندار همدان دیدارکردند.

خانم امیدی در این جلسه با اشاره به پرونده درخشان حوزه های علمیه در طول تاریخ که استمرار فکر و عمل دینی، مرهون تلاش بی وقفه مراجع عظام، محققین و مبلّغان حوزه های علمیه می باشد،بیان کرد:نگاه مقام معظم رهبری نسبت به خواهران طلبه بسیار ویژه می باشد و در به رسمیت شناخته شدن جایگاه حوزه علمیه خواهران تاکید خاصی دارند.حوزه علمیه خواهران دارای ظرفیت های بسیار بالایی می باشد و آمادگی تعامل و اعزام مبلغ به تمامی ارگانها را دارد.

وی با اشاره به ایام پذیرش حوزه های علمیه خواهران با ظرفیت 500 طلبه اذعان کرد:حوزه علمیه خواهران در کنار فعالیت های علمی بسیار گسترده خود ،در ایام کرونایی هم با فعالیت های جهادی اعم از ایجاد کارگاه های تولید ماسک،دستکش ،البسه بیمارستانی و لوازم موردنیاز و توزیع آن،حضور در بیمارستان ها جهت روحیه دهی و رسیدگی به بیماران کرونایی ،حضور در آرامستان جهت تغسیل و تکفین ، تهیه و توزیع بسته های غذایی و معیشتی برای افراد نیازمند و سایر فعالیتهای خیرخواهانه بسیار خوش درخشید.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان در ادامه افزود:حوزه علمیه خواهران در عرصه پژوهش هم گام های بسیار موثری برداشته اعم از تاسیس مرکزپژوهشی که پتانسیل و ظرفیت جذب طرح های پیشنهادی را دارد.،مشارکت در برگزاری کنگره ملی آیت الله تالهی ، برگزاری کنگره داخلی آیت الله تالهی توسط حوزه علمیه خواهران و سایر فعالیتهای پژوهشی دیگر که در حال انجام می باشد.

وی در پایان گفت: حوزه علمیه خواهران آمادگی لازم برای تاسیس یک مرکز مشاوره اختصاصی برای بانوان در استان را دارد و میتواند حرکتی بنیادین در این امر انجام دهد.
 

در ادامه آقای شاهرخی گفت:ارتباط تنگاتنگی با حوزه‌های علمیه در سطح استان داریم و تقویت حوزه‌های علمیه که مشغول تبلیغ و ترویج دین الهی هستند امری الهی است.

وی در ادامه افزود: بانوان ایران بخصوص بانوان استان همدان نقش موثری در انقلاب اسلامی داشتند و ما ‌از طرح‌های فرهنگی حوزه علمیه خواهران حمایت می‌ کنیم.

مديرت حوزه علميه خواهران استان همدان

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان