امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

بهره گیری از ظرفیت ارگانها برای تبلیغات پذیرش حوزه های علمیه خواهران ضروری می باشد. دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۸:۲۲

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان:
بهره گیری از ظرفیت ارگانها برای تبلیغات پذیرش حوزه های علمیه خواهران ضروری می باشد. تعداد بازدید: ۴۰

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان ، در بازدید از مدرسه علمیه فاطمیه قروه درگزین ، بهره گیری از ظرفیت تمامی ارگانها برای تبلیغات پذیرش حوزه های علمیه خواهران را ضروری دانست.

خانم ام کلثوم امیدی از مدرسه علمیه فاطمیه شهرستان در گزین بازدید کرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان ،خانم امیدی در بازدید از مدرسه علمیه فاطمیه قروه درگزین، ضمن تشکر و خداقوت به مدیر و کادر مدرسه علمیه فاطمیه گفت: با توجه به ضرورت تبلیغات جدی و پررنگ پذیرش حوزه های علمیه خواهران در این ایام ، باید از ظرفیت دیگر ارگان ها در جهت اطلاع رسانی بیشتر بهره کافی را برد. ظرفیت پیام رسان های شبکه ی بسیج  یکی از این امکانات می باشد .

وی ضمن بازدید از کتابخانه این مدرسه افزود:تلاش در جهت غنی سازی منابع و کتب موجود در کتابخانه قابل تقدیر می باشد و از این توانمندی باید به نحو احسن استفاده نمود.
در  ادامه بازدید ، مدیر حوزه علمیه استان همدان در نشستی با جمعی از هیئت امنا این مدرسه از حمایت های این بزرگواران در جهت پویاپی و رشد حوزه خواهران قدردانی کرد و تصریح کرد: جهت شکوفایی بهتر و بیشتر، ایجاد منابع پایدار جهت رفع برخی از مشکلات  مالی حوزه ها بسیار ضروری است.

خانم امیدی پیشنهاداتی در راستای ایجاد منابع پایدار طرح کرد و بیان کرد: در جهت ایجاد این منابع پایدار  باید به ویژگی ها ، توانمندی و امکانات هر منطقه توجه کرد .گاهی عدم توجه به این نکته ایجاد این منابع را با مشکل مواجه می کند.

 در پایان هر یک از  هیئت امنا و کادر مدرسه طرح های خود را  مطرح  کردند،سپس به بررسی و ارزیابی آن ها پرداختند.

مديرت حوزه علميه خواهران استان همدان

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان