امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

رزمایش کمک مومنانه توسط خواهران طلبه کبودراهنگ در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری می باشد. دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۸:۲۲

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهراء کبودراهنگ:
رزمایش کمک مومنانه توسط خواهران طلبه کبودراهنگ در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری می باشد. تعداد بازدید: ۲۱

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) کبودراهنگ اختصاص 10 درصد حقوق کارکنان این مدرسه را برای انجام رزمایش کمک مومنانه افتخاری برای حوزه علمیه خواهران دانست.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها)خانم سمیه اوجی، از برگزاری رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کبودراهنگ خبرداد و همراهی خواهران طلبه در این امر را افتخاری برای حوزه علمیه خواهران دانست.

خانم اوجی گفت:با توجه به فرمایش رهبرمعظم انقلاب (مدظله العالی) در باب رزمایش گسترده مواسات و همدلی،کادر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) کبودراهنگ در راستای لبیک به امر حضرت آقا و همدلی با خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا ، 10درصد از حقوق خود را به این امر اختصاص دادند.
وی ادامه داد که طلاب خیر و جهادگر نیز چون گذشته در کنار ما بوده و با کمک های خود ما را دراین امتحان الهی همراهی و سربلندنمودند.
معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) کبودراهنگ در ادامه به مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برخی افراد بخاطر تعطیلی اجباری که از تبعات ویروس است اشاره کرد و گفت:انفاق در تمام روزهای سال لازم است ولی ماه رمضان خود ماه انفاق و ایثار می باشد و بهترین زمان جهت رزمایش مومنانه و دست گیری نیازمندان می باشد.

وی در ادامه افزود:بدین منظور  مواد غذایی تهیه شده در اختیار سپاه ناحیه که مسئول نظارت و اجرایی کردن رزمایش مومنانه است قرار میگیرد تا بدست سرپرستان خانوار که باشیوع بیماری کوید ۱۹بیکارشدند و به حمایت نیاز دارند، برسد.
خانم اوجی در انتها نیز از یکایک افرادی که در اجرایی شدن طرح مومنانه،آنان را یاری کردند تقدیروتشکر کرد و از خداوند سلامتی همراه با عزت را برای ایشان مسئلت نمود.

مديرت حوزه علميه خواهران استان همدان

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان