امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

بخشش اجاره بها بهترین نمود عملی ایثار می باشد. یکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲:۰۴

معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان:
بخشش اجاره بها بهترین نمود عملی ایثار می باشد. تعداد بازدید: ۲۲

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران استان همدان ، بخشش اجاره بها را بهترین نمود عملی ایثار دانست.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران استان همدان ، خانم جان جان با حضور در جمع مالکان و بازاریان با حضور در مراسم پویش مهربانی و تقدیر از بازایان خیری که اجاره بهای خود را بخشیده بودند ، اظهار کرد:حوزه علمیه خواهران بر خود وظیفه دانست که قدردان این حرکت بزرگ بازاریان همدان باشد.

وی ادامه داد: جامعه ما سرشار از مردمانی ایثارگر می باشد که با نوع دوستی خود موجبات رضایت خداوند و خلق را فراهم می نمایند.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان با بیان اینکه شرایط جامعه کنونی نیازمند یک ایثار و گذشت فوق العاده اجتماعی است، ابراز کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا بسیاری از مردم دچار مشکلات عدیده ی اقتصادی شده اند و این نیازمند حمایت می باشد که شما مالکین محترم با بخشش اجاره بهای املاک خود قدمی بزرگ در این راه برداشتید.

خانم جان جان حرکت بازاریان با عنوان پویش مهربانی در عدم دریافت اجاره بها را مصداق بزرگی در نمود عملی ایثار  دانست و افزود: بازاریان با این حرکت خود نشان دادند که مجاهدانی هستند که بدون هیچ چشم‌داشتی اقدام به این عمل خداپسندانه کردند، از این رو اجر عظیم در نزد خداوند خواهند داشت و مهر ایثار و گذشت بر پیشانی آنها در روز قیامت زده خواهد شد.

مديرت حوزه علميه خواهران استان همدان

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان