مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان:

تقدیر مدیر حوزه علمیه خواهران از خیرین پویش مهربانی

شناسه خبر : 89976

1398/12/26

تعداد بازدید : 115

تقدیر مدیر حوزه علمیه خواهران از خیرین پویش مهربانی
مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان همدان با حضور در بازار از خیرین پویش مهربانی که اجاره بهای مغازه‌هایشان را بخشیدند، تقدیر کرد.

  مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان همدان سرکارخانم دکتر امیدی با حضور در محل دفتر "حاج حسن بیات" مالک 7 مغازه در بازار ضمن تقدیر از اقدام بخشودگی اجاره بهای مغازه‌ها، اظهار کرد: مردم دارالمؤمنین همدان در شرایط سخت دست هم را می‌گیرند و این همدلی از بحران عبور می‌کنند.

وی ادامه داد: از نظر قرآن کریم، احسان یکی از مهم‌ترین ابزارهای تکاملی بشر به شمار می‌رود و موجب می‌شود تا انسان به جایگاهی برسد که شایسته مقام انسانیت، کرامت و شرافت اوست که به عنوان اشرف مخلوقات انتخاب و به کائنات معرفی شده است.

امیدی خاطرنشان کرد: این بلا، امتحانی برای همه مردم است و هرکس در حد خود امتحانی را پس می دهد و دعا می کنیم خداوند متعال بر مال و جان شما عزیزان توفیق بیشتر عنایت کند.

وی اذعان کرد: در عوض احسان، باید احسان کرد و قدردانی و تشکر به جا آورد. این کار، میل و رغبت نیکوکار را افزایش می‏دهد و انگیزه احسان را در وی قوی می‏سازد تا به کارهای نیک بیشتر مبادرت ورزد.

 

مدیر حوزه‌ علمیه خواهران همدان در ادامه تقدیر از نیکوکاران همدانی، در مغازه معروف به دستچین متعلق به آقایان گوهریان که از دیگر نیکوکارانی هستند که به پویش مهربانی پیوستند، حضور یافت و از اقدام نیک آنان تقدیر کرد.