معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان:

آغاز پذیرش حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 89932

1398/12/23

تعداد بازدید : 161

آغاز پذیرش حوزه های علمیه خواهران
عظیمی فر معاون اموزش حوزه علمیه خواهران استان همدان از آغاز پذیرش حوزه های علمیه در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ خبر داد

عظیمی فر معاون اموزش حوزه علمیه خواهران استان همدان از آغاز پذیرش  حوزه های علمیه در سال تحصیلی ۱۳۴۰۰-۱۳۹۹ خبر داد و گفت در حال حاضر ۱۱ مدرسه علمیه در سطوح ۲و ۳ ظرفیت پذیرش طلاب جدید الورود  رادارد . وی اظهار داشت داوطلبین در مقطع عمومی ،ویژه دارندگان مدرک سیکل و پایه هشتم و عمومی ویژه برای دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر و بازپذیری و سطح ۳ در رشته های مختلف میتوانند شرکت نمایند. و مدارس استان دارای
 ظرفیت بسیار مطلوبی می باشند.
وی ادامه داد،علاقمندان به تحصیل در حوزه می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی paziresh.whc.irو یا با مراجعه حضوری به مدارس علمیه در زمانبندی مشخص شده از اول اردیبهشت ماه سال ۹۹ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .
معاون اموزش حوزه علمیه خواهران استان همدان بیان داشت، که با توجه به سیاست مرکز در سال ۹۸ و تاکید مدیر محترم مرکز مینی بر جذب داوطلبان شایسته و مستعد ،لازم است  نگاه مجریان در پذیرش پیشرو کیفیت محور شده و کمیت و ثبت نام حداکثری تنها زمینه ای برای جذب نیرو های مستعد  تلقی شودلذا ضروری است که همه دست اندرکاران این امر تمامی توان خود را در جهت ایجاد بستر مناسب برای جذب داوطلبان شایسته صرف نمایند تا  ان شاالله به اهداف مورد نظر دست یابند.