آمریکا با شهادت سردار سلیمانی دشمنی اش را با مردم ایران ثابت کرد

شناسه خبر : 89840

1398/12/19

تعداد بازدید : 108

آمریکا با شهادت سردار سلیمانی دشمنی اش را با مردم ایران ثابت کرد
آمریکا با شهادت سردار سلیمانی دشمنی اش را با مردم ایران ثابت کرد.سردار شهید سلیمانی، سردار جهان اسلام بود.خون شهید سلیمانی سبب نابودی پایگاههای آمریکا در منطقه می شود.

به مناسبت شهادت  افتخار آفرین سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی مراسم سوگواری و مرثیه خوانی  در جمع طلاب و خانواده های عزادار و انقلابی شهرستان در مدرسه ی علمیه ی خواهران کوثر(علیهاالسلام)  تویسرکان بر گزار شد.

مدرسه علمیه کوثر همچون دیگر آحاد مردم و علی الخصوص بیت نورانی آن شهید والامقام در سوگ نشست و به عزاداری پرداخت.در آغازین روز فراق مالک اشتر رهبری، روزی که بغضها راه گلو را بسته بود و هنوز باورمان نشده بود که حاج قاسم دیگر بین ما نیست  و آسمانی گشته، این مدرسه میزبان خانواده های عزادار انقلابی شهرستان شد که در این مراسم اشعار حماسی و فراق نامه هایی ایراد گردید و همچنین روایتگری یکی از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس (حاج جلیل سوری) و ذکر مصائب آل الله(علیهم السلام) و نوحه سرایی ذاکر اهل بیت و قرائت زیارت نورانی آل یس برگزار گردید.

امام جمعه ی تویسرکان با تاکید بر اینکه سردار شهید سلیمانی منحصر به ایران نیست و او متعلق به جهان اسلام است، گفت: وحدت و انرژی بیشتر جبهه ی مقاومت برای نابودی تمام پایگاههای  آمریکا در منطقه پیام خون شهید سلیمانی است.سردار شهید نزدیک به نیم قرن در راه اسلام مجاهدت کرد.این اقدام پلید و قبیح استکبار جهانی دشمنی آشکار خود را با مردم ایران به اثبات رساند.

موحدی در ادامه اظهار کرد:تمام ملت ایران خانواده سردار سلیمانی هستند ،چرا که این سردار منحصر به یک خانه و حتی ایران اسلامی نبود، ایشان یک چهره بین المللی و بلکه سردار جهان اسلام و جانشین خداوند متعال در زمین بود.

وی با تاکید بر اینکه سردار شهیدسلیمانی نماد یک تفکر است، افزود: شهید سلیمانی ولایتمدار واقعی بود و او در حصار زمان و مکان نبود و این گونه خداوند خود از این شهدا استقبال می کند.

وی با اشاره به اینکه ،امروز اگر مشکلی داریم برای این است که برخی ها این پیام را باور نکرده اند ، که آمریکا شیطان فتنه گر است ادامه داد: امروز هم شاهد خباثت و دشمنی آشکار این مستکبر با ملت ایران بودیم.آمریکا انتقام اضمحلال و نابودی داعش را از سردار گرفت و این دولت خبیث بیش از پیش جنایتکاری ها و محور شرارت بودنش را ثابت کرد.به فرموده  ی رهبر انقلاب« انتقام سختی در انتظار آمریکا و اسرائیل غاصب و پلید در پیش است.» ؛ بی تردید نه تنها جوانان و بسیجیان ایران ، بلکه آزادیخواهان جهان خونخواه سردار سلیمانی هستند.

وی در پایان گفت:پیام آشکار خون شهید برای ما این است که نه تنها سفارت آمریکا در عراق؛  بلکه پایگاههای این دولت جنایتکار و پلید در منطقه تبدیل به جهنمی برای آنان می شود.

در پایان نماز جمعه طلاب مدرسه به همراه مردم ولایتمدار تویسرکان با راهپیمایی بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ، جنایت تروریستی آمریکای جهان خوار را محکوم و از سردار دلها شهید سبهبد سلیمانی تجلیل کردند.