امروز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

عملکرد حوزه علمیه علمیه الزهرا سلام الله علیها شهرستان همدان برای زلزله زدگان استان کرمانشاه چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸:۰۴


عملکرد حوزه علمیه علمیه الزهرا سلام الله علیها شهرستان همدان برای زلزله زدگان استان کرمانشاه تعداد بازدید: ۳۹۸

معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا(س) همدان  سرکار خانم خرازی از فعالیتهای مختلف این مدرسه در پی وقوع زلزرله شدید استان کرمانشاه خبر داد.

خانم خرازی در این باره گفت: در پی حادثه دلخراش و تلخ زلزله شامگاه یک شنبه که موجب جان باختن و زخمی شدن تنی چند از هم وطنان عزیز، شجاع و غیوردر استان کرمانشاه شد ، موجی از غم و اندوه را در ایران اسلامی رقم زده و  سبب تألم و تأثر شدید گردید.

خواهران طلبه این مدرسه  در لبیک به ولی امر خویش که فرمودند:«از همه‌ی کسانی‌که میتوانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست میکنم که به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند» و  به منظور امدادو کمک رسانی به این عزیزان در یک اقدام بی سابقه ضمن اهدا کمکهای نقدی  خود ،به صورت گروهی خواستار اعزام به این مناطق گشتند تا هر آنچه در توان دارند -حداقل به جهت کاهش آلام زنان و کودکان این مناطق –در طبق اخلاص نهاده و تقدیم نمایند

کمک های نقدی و غیر نقدی این مدرسه بالغ بر دو میلیون تومان و اعم از پتو، لباس های گرم، لباس بچگانه، آب معدنی و ... از طریق سپاه انصارالحسین استان همدان به این مناطق ارسال گردید.

مديرت حوزه علميه خواهران استان همدان

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان