معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان همدان:

برگزاری اختتامیه هشتمین دوره جشنواره علامه حلی (ره)

شناسه خبر : 122570

1401/02/24

تعداد بازدید : 2

برگزاری اختتامیه هشتمین دوره جشنواره علامه حلی (ره)
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان همدان از برگزاری اختتامیه هشتمین دوره جشنواره علامه حلی (ره) خبر داد وگفت: این جشنواره با همکاری حوزه علمیه خواهران و برادران استان همدان برگزار گردید .

 

به گزارش پایگاه خبری ورسانه ای حوزه علمیه خواهران استان همدان، معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان همدان از برگزاری اختتامیه هشتمین دوره جشنواره علامه حلی (ره) خبر داد وگفت: این جشنواره با همکاری حوزه علمیه خواهران و برادران استان همدان برگزار گردید .

 

وی افزود: تعداد۱۲۸اثر به دبیرخانه ۳ جشنواره از بخش خواهران ارسال و پس از ارزیابی اجمالی و تفصیلی نفرات برتر در استان مشخص گردید و ۱۳نفر از میان طلاب خواهر به عنوان نفرات برتر جشنواره معرفی شدند .

 

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان همدان اظهار کرد: در این مراسم از طلاب پژوهشگری که آثار فاخر داشتند و حائز رتبه اول تا سوم شده بودند، با اهدای جوایز و لوح تقدیر ، تجلیل بعمل آمد .

 

ناطقی خمسه ادامه داد در این جشنواره فاطمه متولیان معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران کشور به ایراد سخنرانی پرداخت و بیان داشت: این جشنواره نخستین آوردگاه علمی برای طلاب است که فرصت مغتنمی برای محک آثار علمی ایشان می باشد، افرادی که در این جشنواره شرکت می کنند از فضای عمومی خارج و به پژوهش تخصصی وارد شده اند.