معاون فرهنگی وتبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان :

استان-برگزاری دوره تکمیلی ادبیات تبلیغی اقناع اندیشه های نسل آینده

شناسه خبر : 122400

1401/02/20

تعداد بازدید : 59

استان-برگزاری دوره تکمیلی ادبیات تبلیغی اقناع اندیشه های نسل آینده
معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان از برگزاری دوره تربیت نیروهای کارآمد و مستعد جهت خدمت فعال و تاثیر گذار در عرصه مدارس آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ورسانه ای حوزه های علمیه خواهران استان همدان،مریم جان جان، معاونت فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان از برگزاری دوره تکمیلی ادبیات تبلیغی  اقناع اندیشه نسل آینده،تربیت مبلغ  دانش آموزی خبر داد و گفت : به منظور تربیت نیروهای کار آمد و مستعد جهت خدمت فعال وتاثیر گذار در عرصه مدارس آموزش و پرورش این دوره برگزار می شود.
مریم جان جان گفت : از آنجا که متعالی ترین هدف آموزش و پرورش تربیت دینی دانش آموزان است ،واز وظایف خطیر ورسالت اصلی حوزه  ،تربیت نیروهای متخصص و متعهد در این عرصه جهت پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان است در همین راستا ، مرحله اول  دوره  مقدماتی  تربیت مبلغ دانش آموزی در بهمن ماه گذشته برگزار شد و فراگیران بعد از گذراندن مصاحبه و دوره غیر حضوری و کاروزی به مرحله تکمیلی راه یافتند.
معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان اظهار کرد :دوره تکمیلی تربیت مبلغ دانش آموزی از سوی  معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان، ویژه مبلغان مدارس استان و مستعد، توانمند و علاقه‌مند به فعالیت در حوزه دانش آموزی (نوجوان و جوان) برگزار می‌شود.
جان جان با اشاره به ضرورت وتربیت نیروی متعهد وکارآمد در شرایط  این زمان و مخاطبین  این دوره  گفت: تعداد فراگیران پذیرفته شده 48 نفرندکه    در دوره مقدماتی علاوه بر مصاحبه وگذراندن انواع مهارت‌های  ارتباطی، کلاس‌داری، سخنوری ،کارورزی و ...وکسب امتیاز لازم  به مرحله تکمیلی راه یافته اند.
جان جان با بیان اینکه این دوره ها  به توانمند کردن مبلغان در عرصه  خدمت به انقلاب ودین  مثمر ثمر است افزود:دوره با بهره مندی از تجارب اساتید برجسته کشوری در تاریخ ۲۲و۲۳اردیبهشت ماه     ۱۴۰1  از ساعت ۸الی ۱۹ در موسسه آموزش عالی فدک برگزار می شودوامید است انشا الله  بتوانیم با این فعالیتها به اهداف متعالی اسلام دست یابیم.