معاون فرهنگی و تبلیغی مدرسه علمیه کوثر تویسرکان :

برگزاری مراسم افطاری ضیافت الهی مدرسه کوثر تویسرکان

شناسه خبر : 121914

1401/02/01

تعداد بازدید : 15

برگزاری مراسم افطاری ضیافت الهی مدرسه کوثر تویسرکان
مدیر مدرسه علمیه کوثر از میزبانی این مدرسه جهت حضور هیئت قرآنی واحد خواهران شهرستان، در این مدرسه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه علمیه خواهران استان همدان ،مدرسه علمیه کوثر تویسرکان میزبان هیئت قرآنی خواهران شهرستان شد .

 

لیلا ترکاشوند مدیر   مدرسه علمیه کوثر از میزبانی این مدرسه جهت حضور هیئت قرآنی واحد خواهران شهرستان، در این مدرسه خبر داد.

 

ترکاشوند افزود با توجه به هماهنگی های صورت پذیرفته با ستاد اقامه نماز واحد خواهران، هیئت قرآنی این شهرستان با توجه به برنامه های منسجم و منظمی که در طول ایام ماه مبارک داشته است ، جهت تصویر برداری سیمای استان و پخش در سیمای استان همدان این هیئت شهرستانی جهت این امر انتخاب گردید.

 

وی ادامه داد که در روز میلاد کریم اهل بیت(علیه السلام) مدرسه علمیه کوثر جهت حضور صدا و سیمای استان میزبان این هیئت گردید و برنامه تصویر برداری و ضبط در این مدرسه انجام پذیرفت.

 

لیلا ترکاشوند بیان کرد این برنامه با هدف معرفی و مردمی تر شدن حوزه انجام پذیرفت و بحمدالله شاهد حضور حدودا صد بانوی اثرگذار در سطح شهرستان در این برنامه معنوی بودیم.

 

در ادامه ترکاشوند با ذبیان این مطلب که امروزه پایگاه معنوی در هر شهر و شهرستانی حوزه های علمیه هستند بیان نمود ما به لطف الهی آماده همکاری با سایر دستگاه های اجرایی و مذهبی شهرستان هستیم.