معاون آموزش حوزه علمیه خواهران :

برگزاری ستاد پذیرش با مسئولین استان همدان

شناسه خبر : 121851

1401/01/31

تعداد بازدید : 73

برگزاری ستاد پذیرش با مسئولین استان همدان
معاون آموزش حوزه علمیه خوارهران استان همدان گفت : در راستای راهبری امور پذیرش سال ۱۴۰۱ و با هدف ارتقای سطح کیفی تبلیغات، این جلسه با ارگان های انقلابی و کادر مدیریت استان برگزار گردید .

به گزارش پایگاه خبری ورسانه ای حوزه علمیه خواهران استان همدان ، معاون آموزش استان همدان از برگزاری نشست اعضای ستاد پذیرش مدیریت استان با دستگاه های اجرایی استان خبر داد.

عظیمی فر بیان داشت ،در راستای راهبری امور پذیرش سال ۱۴۰۱ و با هدف ارتقای سطح کیفی تبلیغات،این جلسه  با ارگان های انقلابی و کادر مدیریت استان برگزار گردید .

معاون آموزش استان ضمن تشکر از همکاری همه نهاد ها در سنوات گذشته با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و موضوع جهاد تبیین بیان داشت که وظیفه اصلی حوزه های علمیه توجه به این امر است، جذب و پذیرش داوطلبین نیز جهادی است که لزوما با هماهنگی و همکاری همه ارگان های مذهبی و انقلابی به شکل بسیار وسیع در سطح استان صورت می گیرد .

عظیمی فر ضمن توجه دادن حاضرین به شیوه های تبلیغ، نسبت به ارائه طرح ها ، نظرات و پیشنهادات همه در جهت جذب حداکثری با هدف شایسته گزینی و به گزینی گفتگو نمود.

پخش تیزر استانی و زیر نویس مصاحبه تلویزیونی و رادیویی با مدیر استان و طلاب موفق و حضور کارشناسان در برنامه های تلویزیون در خصوص پذیرش و همکاری ارگان های دیگر از جمله استانداری، آموزش و پروش، حوزه برادران، سپاه، مرکز خدمات، بسیج طلاب، سازمان تبلیغات و شهرداری به صور مختلف و ارسال پوستر و بروشور و همچنین محتوای مربوط به فضای مجازی به این سازمان ها از جمله مصوبات جلسه مذکور بود.