مدیر مدرسه علمیه کوثر تویسرکان :

برگزاری اردوی راهیان نور مدرسه علمیه کوثر تویسرکان

شناسه خبر : 121612

1401/01/24

تعداد بازدید : 15

برگزاری اردوی راهیان نور مدرسه علمیه کوثر تویسرکان
مدیر مدرسه کوثر تویسرکان گفت : سفر به سرزمین نور پس از دو سال چشم انتظاری برگزار گردید.

 

به گزارش پایگاه خبری ورسانه ای حوزه های علمیه خواهران ، مدیر مدرسه کوثر تویسرکان از برگزاری سفر به سرزمین نور پس از دو سال چشم انتظاری خبر داد.

اینجا سرزمین عشق و ایثار است . سرزمین افلاکیانی که از خود و دنیای خود گذشتند تا ما در دنیای امروزمان آسوده باشد خیالمان. یادمان‌های جنگی تندیس زیبای عشقند، یادگار مردان مردی که بی‌هراس و بی‌سایه از نردبان شهادت عروج کردند.

جای جای مناطق جنگی  قصه‌های نگفته، داستان‌های نشنیده از استواری و پایمردی دارد.شهدا هنوز هم در پس سال ها، حرف‌ها برای گفتن دارند آنان که پر گشودند و  خود راه درست را نمایان کردند.

آسمان شلمچه، طلاییه، فکه و...  سرشار است  از ستاره‌های سرخ، زمینش بهاری است لبریز از گل‌های محمدی.اینجا عشق موج می‌زند، خاکش پر است از غیرت و وطن پرستی.

ردپای باکری ها، خرازی ها، سلیمانی ها، باقری ها، چمران ها، صیادها، هاشمی‌ها و... حک شده بر سینه این دیار.

لیلا ترکاشوند مدیر مدرسه علمیه کوثر (س) تویسرکان از برگزاری اردوی زیارتی – معنوی راهیان نور خبر داد .

ترکاشوند بیان کرد با توجه به وقفه ی دو ساله ای که در برگزاری این سفر معنوی رخ داده بود؛ بحمدالله با عنایات خاص شهدا و به همت معاونت فرهنگی مدرسه ، سپاه ناحیه تویسرکان و بسیج طلاب این واحد آموزشی اردوی زیارتی چهار روزه مهمانی شهدا ویژه طلاب ، اساتید ، کادر و خانواده ایشان انجام پذیرفت .

لیلا ترکاشوند افزود مناطق شهدای گمنام اندیمشک ، معراج الشهدا، هویزه، طلائیه، عملیات رمضان، کربلای 4 «علقمه» ، اروند و شلمچه مورد بازدید قرار گرفت .

لازم به ذکر است که در این سفر معنوی جناب آقای محسن ترکاشوند نماینده هیئت امنا و از رزمندگان دفاع مقدس در طول سفر نیز به روایتگری پرداختند .