معاون فرهنگی وتبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان :

برگزاری سلسله نشست های اخلاقی ماه مبارک رمضان

شناسه خبر : 121471

1401/01/20

تعداد بازدید : 74

برگزاری سلسله نشست های اخلاقی ماه مبارک رمضان
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان ، گفت: رمضان یک اتفاق معنوی در زندگی مسلمانان است و برکات و فیوضات زیادی دارد و نیاز جامعه ما به اخلاق و معنویات هر روز با توجه به مسایل و مشکلات آشکارتر می شود در همین راستا سلسله نشست های معنوی لحظاتی ناب در محضر استاد ، برای بهره مندی طلاب در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود..

به گزارش پایگاه خبری ورسانه ای حوزه های علمیه خواهران ، معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه ی علمیه ی استان همدان گفت: سلسله نشست های اخلاقی با موضوع " لحظاتی ناب در محضر استاد " در ایام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد..

مریم جان جان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و با آرزوی قبولی طاعات مسلمین جهان، گفت: رمضان یک اتفاق معنوی در زندگی مسلمانان است وبرکات وفیوضات زیادی دارد ونیاز جامعه ما به اخلاق ومعنویات هر روز باتوجه به مسایل ومشکلات آشکارتر می شود در همین راستا  سلسله نشست های معنوی  "لحظاتی ناب در محضر استاد "، برای بهره مندی طلاب  در ایام ماه مبارک رمضان  برگزار می‌شود..

وی افزود: این نشست ها برای بهره مندی طلاب ، اساتید ، مبلغین و ...در ماه مبارک رمضان و با سخنرانی آیت الله موسوی اصفهانی( دامت برکاته) عضو جامعه مدرسین حوزه ی علمیه ی قم و نماینده ی مردم استان همدان در مجلس خبرگان تولید گردیده است که بزرگوارن می توانند از کانال معاونت فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت به نشانی  http://eitaa.com/farhangi_whc هر روزه فایل ها ی مورد نظر را دریافت نمایند.

جان جان ادامه داد:  در این سلسله نشست ها ، سی نکته ی ناب  اخلاقی در سی روز ماه مبارک رمضان جهت بهره مندی اخلاقی طلاب گرانقدر  بیان می‌شود.

معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه استان همدان بیان کرد: لازم است که حوزه ی علمیه خواهران در ایام مبارک رمضان جدی تر و عملی تر وارد میدان معنویات واخلاق ومعرفت  شوند  و با حضور در جلسات اساتید برتر و و با رجوع به عالمان دین نکات مهم زندگی را آموخته و به آن عمل نمایند.

وی در پایان تصریح کرد: قرآن کریم که در ماه مبارک رمضان نازل شده است، بهترین و بالا ترین هدیه ی احدیت است که باید به آن‌ چنگ زده و با حفظ آن به توفیقات بزرگ الهی برسیم و این میسر نمی‌شود مگر با راهنمایی اساتید و علمای دین که چون خورشید ، روشنی بخش مسیر پرخطر و تاریک زندگی بشریت  خواهند بود.