مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان:

بانوان طلبه در جبهه مقابله با کرونا خوش درخشیدند

شناسه خبر : 107242

1400/03/02

تعداد بازدید : 79

بانوان طلبه در جبهه مقابله با کرونا خوش درخشیدند
مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: بانوان طلبه با حضور مجاهدانه و جهادی خود در ایام کرونایی در بیمارستان ها، آرامستان ها، راه اندازی کارگاه های تولید ماسک و ملزومات بهداشتی درخشیدند.

خانم امیدی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان به همراه کادر مدیریت استان همدان و مدیر و کارکنان مدرسه علمیه حضرت زینب(س) ملایر در نشستی با حجت الاسلام محمدتقی سیفی، امام جمعه شهر ازندریان، اظهار کرد: الحمدلله نهال دیروز حوزه های علمیه خواهران، امروز تبدیل به درختی تنومند و پربار شده است که می تواند دارای خیرات و برکات زیادی باشد.

وی ضمن ارائه ی گزارشی از عملکرد حوزه های علمیه خواهران استان همدان، بیان داشت: طلاب خواهر در کنار تحصیل، تدریس و رسیدگی به امور منزل و خانواده خویش، توانستندثابت کنند عرصه ی میدان تبلیغ تک بعدی نیست و با حضور مجاهدانه و جهادی خود در ایام کرونایی در بیمارستان ها، آرامستان ها، راه اندازی کارگاه های تولید ماسک و ملزومات بهداشتی درخشیدند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان در ادامه با اشاره به ایام پذیرشی حوزه های علمیه خواهران، تصریح کرد: برای جذب حداکثری و البته به گزینی و شایسته گزینی، باید با ظرفیت ها و بسترهای مناسب در استان آشنایی کافی صورت گیرد تا بتوان اقدامات و فعالیت های لازم را انجام داد.

در ادامه ی این نشست، حجت الاسلام سیفی ضمن تشکر از مدیریت حوزه علمیه خواهران، آمادگی خود را برای هرگونه تعامل و فعالیت و آماده سازی بسترهای مناسب در زمینه پذیرش و جذب طلاب خواهر اعلام کرد.