معاون فرهنگی:

اجرای پویش «ختم صلوات برای سلامتی مدافعان سلامت»

شناسه خبر : 101129

1399/10/10

تعداد بازدید : 18

اجرای پویش «ختم صلوات برای سلامتی مدافعان سلامت»
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الراضیه(س) اسدآباد از اجرای پویش «ختم صلوات برای سلامتی مدافعان سلامت» خبر داد

کبری صفایی مهران با اشاره به نقش کادر درمان در این ایام در مقابله با ویروس منحوس کرونا، گفت: تعدادی از کادر و اساتید خواهر مدرسه علمیه الراضیه(س) اسدآباد با حضور در جمع پرستاران و کادر درمان بیمارستان قائم (عج) این شهرستان، با اهدای شاخه گل، لوح تقدیر و بسته فرهنگی شامل دعای هفتم صحیفه سجادیه وکتاب نفیس خطبه حضرت زهرا(س) از این فرشتگان سفید پوش تقدیر کردند.

وی در جمع پرستاران با اشاره به آیه ۳۲ سوره مائده که می فرماید:«هرکسی نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده است»، افزود: از آغازین روز های شیوع ویروس منحوس کرونا شاهد خدمات و تلاش های خالصانه شما عزیزان در مراکز در مانی بوده ایم که بی وقفه در صف اول مبارزه با ویروس منحوس کرونا، ایثار و فداکاری را سر لوحه کار خود قرار دادید.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الراضیه(س) اسدآباد در ادامه با اشاره به خدمات شایسته کادر درمان گفت: دست اندرکاران نظام سلامت اعم از پزشکان، پرستاران وهمه عزیزانی که در این روزهای سخت با مجاهدت و تلاش های شبانه روزی و تحمل سختی هاو دوری از خانواده به همنوعان خدمت رسانی  می کنند، در حقیقت از جان خویش در این راه مایه می گذارند.

وی در پایان تصریح کرد: خواهران طلبه قدردان زحمات شما بزرگواران هستند و اجرای پویش «ختم صلوات برای سلامتی مدافعان سلامت» در فضای مجازی از مهمترین کارهای فرهنگی طلاب است.