معاون فرهنگی:

تجلیل از کادر درمانی شهرستان فامنین

شناسه خبر : 100772

1399/10/06

تعداد بازدید : 26

تجلیل از کادر درمانی شهرستان فامنین
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان فامنین گفت:تجلیل از کادر درمانی شهرستان فامنین به مناسبت روز پرستار انجام شد.

خانم نرگس کریمی گفت:مدرسه علمیه الزهراء (سلام الله علیها)شهرستان فامنین ، در سالروز ولادت حضرت «زینب(س)» روز گرامیداشت پرستار"  از پرستاران و مدافعان سلامت بیمارستان امام حسن مجتبی (علیه السلام) تقدیر کرد.
در این مراسم که با حضور ریاست محترم بیمارستان امام حسن مجتبی (علیه السلام)،فرماندار ،شهردار ،فرمانده سپاه ناحیه  و مسئولین سایر ارگانها برگزار گردید ،از پرستاران و مدافعان سلامت این شهرستان با اهدای کتاب و شاخه گل تقدیر به عمل آمد.
این مراسم که با استماع آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید،دکتر یگانه ،ریاست محترم بیمارستان با تبریک سالروز میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها)و روز پرستار،از حضور مسئولین شهرستان علی الخصوص مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها)و همکاری بی دریغ  طلاب جهادی خواهر در پایگاههای سلامت  تقدیر نمودند.
در این ویژه برنامه، مداح اهل بیت با مولودیه خوانی به ذکر وصف حضرت زینب(سلام الله علیها)پرداختند و اشعاری را در مدح  پرستاران به ایشان تقدیم نمودند.
در پایان این مراسم ،اعضای کادر مدرسه علمیه الزهراء (سلام الله علیها) با اهدای چند شاخه گل و کتاب  به آنان خداقوت  گفته و از تلاش‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت سپاسگزاری نمودند.